מחליק שיער קרמי בטכנולוגיית STEAM – מקורי עם ברקוד אחריות

189.00369.00משלוחים חינם לכל חלקי הארץ


גו גוד בע”מ – קיבוץ כפר גלעדי, הגליל העליון.
שירות לקוחות טלפוני: 077-5156168.

✅ טכנולוגיית SSL המחמירה ביותר לפי תקני חברות האשראי.
✅ 100% החזר כספי מובטח. התחרטתם? תחזירו.
✅ אחריות מלאה על אספקה כולל מעקב חבילה.
✅ משלוחים חינם לכל חלקי הארץ.
✅ אחריות לשנה מלאה.

מבצע: הוסיפי לעגלה 2 יחידות ושלמי רק 349 ש”ח.
מחליק שיער קרמי בטכנולוגיית STEAM – מקורי עם ברקוד אחריות


קוד מוצר: 7GVJ3OQ6HV קטגוריה:

הכירי את טכנולוגיית Steam שתעביר את השיער שלך מהפכה של ממש!
המחליק משולב בשלוש מערכות שמכתרות אותו כגולת הכתר בעולם מחליקי השיער.

וודאי השתמשת במחליקי שיער למיניהם והניסיון לימד אותך כמה הם פוגעים ומזיקים לשיער שלך, הסיבות העיקריות לכך הן טמפרטורת חימום גבוהה ומרוכזת שפוגעת בצורה ישירה בשיערה ולא מאפשרת לה להשתקם, השיערה מתפצלת ונשרפת. מעבר לכך, השימוש הארוך שמאלץ אותך לעבור על השיער שוב ושוב בכדי להגיע לתוצאה תורם אף הוא לנזקים ונשים רבות מחפשות פתרון אחר.

המחליק הקרמי שאנו מציגים לך, מגיע עם מזרק לצורך מילוי מים שאותם המחליק מייצא כאדים במהלך השימוש. האדים מונעים את שריפת השערה ופיצולה בכך שהם מעניקים לה שכבת הגנה מעובה.
זמן השימוש במחליק הוא כשליש ממחליקים אחרים – כדי לקבל תוצאה לא פחות ממדהימה, מספיקה העברה אחת בשונה ממחליקים אחרים שמאלצים אותך להעביר שוב ושוב.

המחליק הקרמי מורכב משילוב של פלסטיק וקרמיקה באיכות ייחודית שמבטיחה עמידות לאורך שנים. בשונה ממחליקים אחרים, ציפוי הקרמיקה הייחודי מאפשר הולכה וביזור מיטבי של החום והעלאת טמפרטורה מהירה שעוד לא היכרת.

המחליק הקרמי מגיע עם תצוגת LED שמציגה את הטמפרטורה העכשווית וכן עם כבל מסתובב 360 מעלות ובכך מאפשר להגיע לכל מקום ללא הסתבכות עם כבל החשמל. קל לשימוש, בטוח לתפעול ובריא לשיער. כן! קראת נכון, בריא לשיער! טכנולוגיית ה- Steam נבחרה כבלתי מזיקה לשיער ובמבדקי מגזיני השיער הנחשבים ביותר בארה”ב סומן כמחליק בריא בשל השימוש במזרק האדים.

המחליק הקרמי מותאם גם לשיער רטוב וגם לשיער יבש ומתאים לשימוש ביתי ומקצועי.

שימי לב: קיימים לא מעט חיקויים למחליק הנ”ל. העלות של המכשיר ישירות מהיצרן היא לא פחות מ- 25$ כך שאם מצאת את המחליק בסכום זעום בקשי את ברקוד האחריות והיזהרי מחיקויים! זה בסדר גמור לקנות חיקוי של חולצה וכד’ אך במוצרים חשמליים ובמיוחד בכאלו שמטפלים לך בשיער – אל תיקחי סיכון!

הקטגוריות שלנו

מחליק שיער קרמי בטכנולוגיית STEAM - מקורי עם ברקוד אחריות

מחליק שיער קרמי בטכנולוגיית STEAM - מקורי עם ברקוד אחריות

189.00369.00

הוסף לעגלה