8 סיבות להחזיק מנורת הימלאיה בכל חדר

למנורות מלח ההימאליה, מלבד היותן מקור אור יפהפה עם מראה טבעי וייחודי, ישנם מספר יתרונות בריאותיים שכדאי שתכירו. אז למה כדאי לכם להחזיק מנורה כזאת בחדר?

 1. הן מאזנות קרינה אלקטרומגנטית.
  מכשירי החשמל סביבינו מייצרים קרינה אלקטרומגנטית בלתי פוסקת המזיקה לבריאות. חשיפה ממושכת לקרינה זו גורמת לעייפות, מתח והחלשת המערכת החיסונית. מנורת המלח משחררת יונים שליליים לחלל המבטלים את היונים החיוביים שהקרינה מייצרת, ובכך מנטרלת אותה ומונעת הצטברות מתח סטטי.
 2. הן משפרות את איכות האוויר והנשימה.
  מנורות ההימלאיה מטהרות את האוויר בעזרת תהליך שנקרא היגרוסקופיה – הן סופחות מולקולות מים מזוהמות זעירות מן האוויר ו”נועלות” אותן בגביש המלח. תהליך זה מסייע לניקוי האוויר מעשן סיגריות, אבק ושאר זיהומים. האוויר המלוח שנוצר מסייע לבריאות ועוזר בניקוי המסננים בדרכי הנשימה.
 3. הן מסייעות בהפחתת אלרגיות והקלה על אסתמה.
  רסיסי המלח מסננים מהאוויר גורמים מזיקים כמו נבגי עובש ופטריות, נשורת בעלי חיים ואבק. בדיוק כפי שספריי מלח בתעלות האף מסייע לנו כשאנחנו מצוננים, גם המלח הנפלט לאוויר ממנורות ההימלאיה מנקה את דרכי הנשימה ומקל על סימפטומים אלרגניים. הן כל כך יעילות בכך, שיצרנים מסוימים הפיקו משאפי מלח ייחודיים המיועדים במיוחד לחולי אסתמה וברונכיטיס.
 4. הן משפרות את זרימת מחזור הדם.
  מחקרים מראים כי יונים שליליים המופקים ממנורות ההימלאיה מעודדים את המרצת מחזור הדם. בכך הם משפרים את פעילות מערכת כלי הדם ומסייעים לתפקוד הלב והריאות.
 5. הן מעלות את רמות האנרגיה והריכוז.
  היונים החיוביים הנפוצים בחללים סגורים ידועים כמורידים את רמות האנרגיה (לכן אנחנו מרגישים “עוררות” מסוימת כאשר אנו מבלים בטבע). היונים השליליים מאזנים אותם ומגבירים את אספקת החמצן והדם למוח, ובכך מסייעים בהעלאת היכולת להישאר ערניים, להתרכז ולבצע משימות בצורה יעילה יותר.
 6. הן משפרות את מצב הרוח.
  מחקרים מסוימים מראים כי היונים השליליים מעודדים את ייצור הסרוטונין – הורמון האושר. בכך הן יכולות לסייע לנו בהעלאת רמות האנרגיה ובהתמודדות עם הפרעות כמו דיכאון עונתי ומצב רוח ירוד.
 7. הן מפחיתות מתח ומעודדות הרגעה.
  צבע האור הנעים והעדין שמפיקות מנורות המלח יכול לסייע בטיפול באמצעות צבעים (כרומותרפיה), שיטה אלטרנטיבית המיושמת בטיפול ובאבחון של מספר רב של מחלות. הצבעים הכתמתמים, האדמדמים והורדרדים הרכים נמצאו כמועילים להפחתת חרדה, מתח ו-ADHD.
 8. הן מסייעות לשינה איכותית.
  בעזרת שיפור זרימת החמצן והדם למוח שמייצרים היונים השליליים ובזכות הצבעים המרגיעים המופקים מהמנורה, היא יכולה לסייע בשיפור איכות השינה ע”י הרפיית הגוף והמחשבה.

יש לנו אחת כזו בדיוק בשבילכם ← מנורת מלח טבעי מהרי ההימלאיה.

יש לך פריטים בעגלה לחיצה להמשך »
לחצו ליצירת קשר בוואטסאפ
WhatsApp

הקטגוריות שלנו