תוכנית שותפים – הצטרפו להצלחה!

  • חברים בקבוצות בפייסבוק ?
  • יש לכם הרבה חברים בפייסבוק/אינסטגרם ?
  • משתתפים בהרבה קבוצות וואטסאפ ?
  • בעלי אתר אינטרנט ?
  • בעלי ניוזלטר ?

אם ענית כן לאחת השאלות – מקומך איתנו. אנו מעניקים לך הזדמנות להכנסה קבועה של אלפי שקלים בחודש במינימום מאמץ.

ריכזנו עבורכם שאלות ותשובות שמסכמות את כל ה”אותיות הקטנות” ומסבירות בדיוק על התהליך. אנו ממליצים לקרוא הכל ובסיום תוכלו להירשם ולהתחיל להרוויח כסף כבר בשעה הקרובה.

איך זה עובד ?
חברת גו גוד בע”מ ממוקמת בקיבוץ כפר גלעדי בגליל העליון. האתר מהווה פלטפורמת מסחר לספקים שמעוניינים לשווק מוצרים מרחבי העולם לצרכנים בשוק הישראלי. אנו מציעים שלל מוצרים במחירים מעולים. סוד ההצלחה שלנו הוא השותפים היקרים, למעשה, 85% מלקוחותינו מגיעים דרכם.
הקונספט הוא פשוט – השותף בוחר מוצר ומפרסם את הקישור למוצר, עבור כל רכישה שמתבצעת השותף מקבל 5% מהמכירה.

נשמע מעט נכון ? אז זהו שלא. בואו נחשב את זה:
נניח ופרסמתם אחת ליממה מוצר בעלות של 249 ש”ח. השקעתם 10 דקות לפרסום בפייסבוק שלכם או בקבוצות שאתם חברים בהם, רשמתם המלצה קצרה על המוצר ופרסמתם את הקישור.
נניח שמבין כ- 1,000 אנשים רק אחוז אחד בודד החליט לרכוש את המוצר. 10 לקוחות.
12.45 ש”ח עבור כל לקוח. 124.5 ש”ח ביום. 3,735 ש”ח בחודש תמורת עבודה של 10 דקות ביום בלבד.

ושימו לב לזה: בקבוצת פייסבוק ממוצעת יש הרבה יותר  מ- 1,000 אנשים, למעשה יש יותר בכיוון של כמה עשרות אלפי אנשים. כמו כן בסימולציה שלנו לא נלקח בחשבון מוצרים נוספים שהלקוח יוסיף לעגלת הקניות שלו. הידעת ? 75% מהלקוחות לא רוכשים מוצר אחד בודד אלא רוכשים מספר פריטים ואם הלקוח החליט להרחיב את סל הקניות שלו – גם השותף מרוויח מזה.

איך זה עובד באופן טכני וכיצד אתם יודעים שהלקוחות הגיעו דרכי ?
עם הרשמתם למערכת ייפתח בפניכם לוח בקרה ייחודי בו תוכלו להנפיק קישורים שאותם תוכלו לפרסם. הקישורים הללו ייחודיים והמערכות החכמות שלנו יודעות לזהות שהלקוח ביקר דרך הקישור. יותר מזה, גם אם הלקוח שהפניתם לא רכש באותה הזדמנות המערכת תדע לזהות אותו עד 7 ימים קדימה. זאת אומרת שגם אם הלקוח הלך לישון ורכש מאיתנו מוצר כלשהו לאחר 6 ימים אתם תקבלו את העמלה מהעסקה.

האם קיימת שקיפות ואוכל לדעת און ליין על מצב העמלות שלי ?
בהחלט. ניתן לצפות בדו”חות עדכניים. הנתונים מתעדכנים בלייב כך שעם כל רכישה שמתבצעת תוכלו לצפות ברווח שצברתם תוך שניות מרגע ביצוע רכישה ע”י הלקוח שהפניתם.

איך מתבצע התשלום ?
בתחילת כל חודש אנו משלמים את סך העמלות שצברתם בחודש הקודם. לדוגמא: אם במהלך חודש ינואר צברתם 5,000 ש”ח הם יועברו אליכם עד ה- 10 לחודש פברואר בהעברה בנקאית. כל זה בתנאי שצברתם לפחות 50 ש”ח. במידה וצברתם פחות היתרה אינה הולכת לאיבוד ונצברת לחודש הבא.

מה קורה במידה והפניתי לקוח והוא מבטל את העסקה ?
ע”פ חוק הגנת הצרכן אנו מחויבים לאפשר ללקוחות לבטל עסקה תוך 14 ימים. במידה ולקוח מבטל את העסקה המערכת תדע לקזז את העמלה בהתאם.

האם עלי להמתין עד להגעת החבילה לצורך קבלת העמלה ?
בשונה מתוכניות שותפים אחרות שמבקשות מהשותף להמתין עד שהלקוח יקבל את החבילה, אנו לא מאמינים בשיטה הזו ומעבירים את העמלה שצברתם אל היתרה שלכם מיד ברגע ביצוע העסקה. כאמור, בסוף כל חודש היתרה תועבר לחשבונכם.

אשמח להצטרף… איך ממשיכים מכאן ?
בתחתית דף זה ישנו קישור לרישום, עם ביצוע הרישום המערכת תיצור עבורם משתמש חדש באתר ותכנסו מיד למערכת הניהול. כל שעליכם לעשות זה להעתיק את הקישור מהמוצרים אצלנו באתר ולהזין אותו בדף של “יצירת קישורים”. המערכת תנפיק עבורכם קישור חדש אותו יש לפרסם לצורך הפניות.

לחצו כאן להצטרפות לתוכנית השותפים שלנו

יש לך פריטים בעגלה לחיצה להמשך »
לחצו ליצירת קשר בוואטסאפ
WhatsApp

הקטגוריות שלנו