איך שומרים על ריהוט גן מפני נזקי האוויר?

רהיטי גן צריכים להוות שילוב מושלם בין נוחות, יופי ועמידות – שילוב מתעתע שלא פעם גורם אחד בו יבוא על חשבון השני. כולנו רוצים פינת ישיבה בגינה שלנו שתהיה נוחה ויפה לפחות כמו הסלון, אך לא פעם מוצאים עצמנו מתפשרים על מראה או בוחרים ברהיטים מחומר שמצריך תחזוקה שוטפת שאין לנו באמת זמן אליה. שני המקרים גורמים לכך שבסופו של דבר תהיה לנו חוויה פחות אסתטית משחשבנו במקרה הטוב, או לרהיטים שנהרסים וכסף רב שמתבזבז במקרה הרע.

האקלים בישראל נחשב לא מותאם לרוב רהיטי הגינה הקיימים בשוק, בייחוד עם שינויי מזג האוויר הקיצוניים לאחרונה. עץ האורן והראטן (הצמח ממשפחת הבמבוק ממנו עשויים רהיטי גן פופולריים) לא עומדים בלחות ובחום השמש הישראלית, נסדקים ומצהיבים. האלטרנטיבה לכך היא רהיטי הפלסטיק, אך רובם לא עמידים במיוחד, נראים משמעותית פחות טוב וכרוכים בייצור מסיבי המזהם את הסביבה. גם במקרה זה, האובך והזיהום הפוקד את האוויר גורם להם לצבור אבק ולכלוכים לאורך זמן שלא תמיד קל לנקות וחום השמש בקיץ הישראלי עלול לעוות את צורתם.

אז איך בכל זאת אפשר לשמור על ריהוט הגינה בקלות, ללא מאמץ ומבלי להתפשר?
זה קל!

כיסוי לריהוט גן במגוון גדלים ישמור על הרהיטים שלכם מפני נזקי מזג האוויר והלכלוך, ולכם נשאר רק לנגב אותם קלות לפני השימוש. עובש הנגרם מגשם ורטיבות, כתמי לכלוך ואובך ונזקי שמש יהפכו להיות נחלת העבר, ואתם תוכלו להיות רגועים ולנצל את הזמן לעיסוקים חשובים יותר. בחרו בכיסוי מחומר איכותי ואטום למים שיישאר לשנים ארוכות ויגן על הרהיטים שלכם כמו שצריך מפני מגוון של נזקים עונתיים.

אצלנו בגו-גוד ניתן למצוא כיסוי לריהוט גן המצופה בפולימר PVC, אשר מספק הגנה כפולה ביחס לכיסויי הפוליאתילן הסטנדרטיים הקיימים בשוק. שכבה זו מעניקה עמידות מוחלטת בפני גשם ושמש ומבטיחה שהכיסוי יחזיק לכם לעוד שנים רבות. בנוסף, הוא מגיע בלא פחות מ-36 גדלים, המבטיחים התאמה למגוון סוגים וגדלים של ריהוט גן.

יש לך פריטים בעגלה לחיצה להמשך »
לחצו ליצירת קשר בוואטסאפ
WhatsApp

הקטגוריות שלנו